KSM

System KSM Zund L3

Większa wydajność i jakość


Przenieś swoją wydajność produkcji na wyższy poziom. Tnij skórę, podeszwę, wyściółkę i szablony z większą precyzją i wydajnością niż kiedykolwiek. Ploter ZUND L3 , narzędzie oscylacyjne i doskonale dobrane i perfekcyjne ostrza pozwalają ciąć skórę z prędkością do jednego metra na sekundę. Moduł perforujący z dwoma niezależnymi narzędziami pozwala wybić do 10 dziurek na sekundę. Z ploterem do cięcia skór firmy Zund Twoja produkcja będzie pierwsza klasa - wydajność, ekonomia, lepsza jakość!

Opłacalność i efektywność


Wygodne skórzane sofy, fotele, kokpity i kierownice luksusowych samochodów sportowych - plotery Zund tworzą tak wiele produktów spotykanych codziennie. Wielu znanych producentów w przemyśle skórzanym zaufało rozwiązania firmy ZUND. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę wyjątkową wydajność i produktywność ploterów ZUND. Ich niskie koszty eksploatacji i prosta integracja z istniejącą infrastrukturą produkcji przyczyniają się do szybkiego zwrotu inwestycji.
 

Produkcja bez przerwy 24/7


System cięcia L3 jest przeznaczony do produkcji non-stop: jednoczesne cięcie / nakładanie materiału i zbieranie wyciętych elementów.Zielone światło LED wskazuje obszar gotowy do zdejmowania elementów i nakładania materiału przy jednoczesnym wycinaniu.

Dobierz ploter


Plotery Zund są idealne do wykonywa prototypów i seryjnej produkcji. Wybierz jedną z 17 różnych rozmiarów, szerokiej gamy narzędzi oraz podajników przeznaczonych do różnych rodzajów materiału. Ploter tnący Zund można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i budżetu.
  • KSM System Zund L3 C56
  • KSM System Zund L3 C40