KSM

System KSM Zund S3

 Wyznacznikiem systemów rozkroju firmy KSM Zünd jest modularna budowa. Systemy serii S3 stanowią potwierdzenie tej reguły – w każdej chwili możemy je dowolnie modyfikować poprzez dodanie przedłużeń oraz zmianę narzędzi.
W rezultacie, modułowy ploter umożliwia obróbkę szerokiej gamy materiałów o maksymalnej grubości do 25mm / 1“. Mnogość wariantów konfiguracyjnych, zarówno w kwestii przedłużeń, jak i narzędzi czynią systemy rozkroju typoszeregu S3 urządzeniami multifunkcjonalnymi, które z łatwością dopasują się do zmiennych wymagań produkcyjnych i zagwarantują wysoką rentowność produkcji.

 

Modułowa koncepcja budowy plotera


Modułowa budowa i system dostarczania materiału umożliwiają dostosowanie plotera do twoich potrzeb. Określ swoje wymagania produkcyjne i wybierz odpowiedni rozmiar plotera. Rozbudowa plotera możliwa jest w każdym momencie.

Stworzony dla prędkości


Zund S3 jest bardzo szybki. Niezwykła szybkość pracy jest wynikiem inteligentnej technologi sterowania, zaawansowanym systemem napędów i wyrafinowanym oprzyrządowaniem. Optymalna synchronizacja cięcia, perforowania, znakowania i frezowania zwiększa wydajność plotera.
 

Ciągły system pracy


Maksymalna wydajność pracy systemu rozkroju jest ściśle powiązana z ograniczeniem czasów przestoju oraz serwisu plotera. Systemy KSM Zünd oferują dedykowane podajniki materiału, dzięki którym eliminujemy przerwy w pracy systemu na ręczne układanie materiału.

Najlepszy stosunek ceny do wydajności


Stosunek ceny do jakości jest znakomity. Tylko sprawdzone technologie oraz wysokiej jakości komponenty posłużyły do stworzenie plotera serii S3. Elastyczność, niezawodność i jakość cięcia plotera S3 są wyjątkowe i niezrównane.

Zund S3 - narzędzia

  • Wirtualna prezentacja system KSM ZUND G3 i S3
  • Cutter ploter do rozkroku tapicerki tekstylnej KSM ZUND S3 1200
  • KSM Automatyczna krojownia - tektyl ZUND S3
  • Wycinanie form nart z włókna szklanego / maty szklenej
  • Wycinanie wirnika wętylatora z włókna szklanego / maty szklanej
  • KSM ZUND S3 L-1600 System jednowarstwowy do cięcia tkanin
  • System KSM ZUND S3 L1200 wycinanie odzieży