KSM
Obserwowany od kilku lat bardzo szybki rozwój techniczny we wszystkich branżach spowodował, że dotychczasowa oferta spółki KSM została poszerzona o systemy tnące. Tak powstała firma - siostra. W 2003 roku rozpoczęliśmy współpracę ze szwajcarską firmą Zund, producentem ploterów tnących. Na ich podbudowie tworzymy różnego rodzaju systemy do rozkroju, frezowania i perforacji materiałów.

Zastosowanie systemów tnących ograniczone jest tylko wyobraźnią. Początkowo dostarczaliśmy systemy przede wszystkim do branży obuwniczej, szybko jednak poszerzyliśmy zasięg także o inne branże. Przemysł samochodowy, lotniczy, meblarski, jachtowy to tylko nieliczne przykłady zastosowań.

Każdy dostarczony przez nas system dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta biorąc pod uwagę wszystkie aspekty jego działalności. Również rozwiązania programowe tworzone są indywidualnie w celu optymalizacji procesów rozkroju materiałów.

Wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom rynku nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe rozwiązania, jak kolejne serie ploterów tnących, programy do projektowania obuwia 3D i konstrukcji 2D, systemy do zarządzania krojownią, a także o systemy laserowe.