KSM
Wydajności i produktywności
 
                  

System Projekcji


Wyświetlanie elementów na powierzchni roboczej pomaga użytkownikowi na każdym etapie produkcji. Począwszy od układania elementów na materiale po zbieranie elementów wyciętych przez ploter.
 
                  

Pole robocze oraz płyta ssąca


Powierzchnia tnąca składa się z bardzo stabilnej płyty aluminiowej, która dzieli się na indywidualnie sterowane strefy próżniowe. Zmienna bezstopniowa, energooszczędna turbina próżniowa tworzy optymalne przyssanie materiału.
 
                  

Elastyczność w konfigurowaniu narzędzi


Definiuj funkcje Twojego plotera do skóry za pomocą zestawu siedmiu narzędzi ZÜND, tak aby móc wykonywać różne zadania.
 
                  

Wydajność pracy


Rozkrój oraz załadunek/rozładunek materiału następuje w tym samym czasie. Zielona dioda LED, wskazuje który obszar jest aktualnie dostępny.
                  

Zintegrowane i zautomatyzowane narzędzie do kalibracji


Szybko, precyzyjnie, efektywnie: konfiguracja narzędzia tnącego odbywa się automatycznie dzięki preinstalowanemu narzędziu inicjalizującemu. Eliminuje to ręczne procedury testów dla określenia głębokości cięcia.
                  

Ergonomia


Pochyłe miejsce pracy ułatwia załadunek i rozładunek materiału z L3. Dla optymalnej dostępności, panel sterujący może zostać przemieszczony w razie potrzeby.
                  

Zaprojektowany dla szybkości


Wyjątkowa wydajność L3 wynika z inteligentnego sterowania ruchem, precyzyjnego układu napędowego i dopracowanej technologie cięcia.
  • KSM System Zund L3 C56
  • KSM System Zund L3 C40