KSM

Podwójna belka dla maksymalnej wydajności

W zależności od zadania przepustowość może być podwojona przy użyciu dwóch belek, które działają niezależnie od siebie. Inteligentny sterownik systemu tnącego rozdziela pracę optymalnie pomiędzy dwiema belkami, a tym samym zapewnia najwyższą możliwą wydajność.

Elastyczna konfiguracja narzędzi

Sprawdzony modułowy system narzędzi dostępny jest na obydwu belkach D3. Określ, jakie funkcje musi spełnić Twój system i skonfiguruj swoją indywidualną kombinację narzędzi.

Zintegrowana inicjalizacja narzędzi

Szybko, precyzyjnie i z oszczędnością czasu: ustawienie noży, frezów i narzędzi bigujących odbywa się w pełni automatycznie za pomocą zintegrowanej inicjalizacji narzędzi. Manualna regulacja głębokości cięcia nie jest już konieczna.

Ergonomia i obsługa

D3 może posiadać indyuwidualnie konfigurowane przedłużenia i systemy podające materiał. To znacznie zwiększa wydajność systemu, a czynności manualne zredukowane są do minimum.
Ergonomiczny kształt systemu Zünd ułatwia pracę operatora, co jeszcze bardziej zwiększa efektywność.

W pełni zautomatyzowana produkcja – BHS

Wysoka jakość i elastyczność – z  Zünd Board Handling System możesz uruchomić produkcję non-stop 24/7 przy minimalnej liczbie personelu. W pełni zautomatyzowany załadunek i rozładunek ogranicza niezbędne prace w celu wnoszenia i wynoszenia palet przeciętych i nieprzeciętych materiałów.